Баварія - Барселона 2:0 Огляд матчу та відео голів

До вашої уваги найяскравіші моменти поєдинку Ліги чемпіонів.
2022 г., 14 вересня, 00:37
Баварія - Барселона / Getty Images

У вівторок, 13 вересня, у рамках другого туру групового етапу Ліги чемпіонів Баварія приймала Барселону.

Команди з перших хвилин намагалися взяти м'яч під свій контроль, через що володіння було рівним, так само як і моменти, створені в першій половині.  Невелика перевага мала каталонці, проте гості не змогли конвертувати моменти хоча б в один забитий м'яч.

У другій половині гри глядачі побачили колишню картину, що у першому таймі. Цього разу Баварія стала активно атакувати ворота Барселони, але на відміну від опонента дуже успішно.

Спочатку мюнхенці відзначилися після подачі з кутового. Гол забив Ернандес, а за кілька хвилин Лерой Сане подвоїв перевагу господарів.

Після двох пропущених голів Барселона зуміла "прокинутися", почавши активно створювати моменти біля воріт суперника, проте голами жодним із них не завершився. Так матч і завершився перемогою господарів із рахунком 2:0.

Баварія - Барселона 2:0

Голи: Ернандес, 50, Сані, 54

Баварія: Нойєр – Павар (Мазрауї, 21), Ернандес, Упамекано, Девіс – Забітцер (Горетцька, 46), Кімміх, Мюллер – Мане (Гнабрі, 70), Сане (Тель, 80), Мусіала (Гравенберх, 80).

Барселона: тер Штеген - Кунде, Крістенсен (Ерік Гарсія, 70), Араухо, Алонсо - Бускетс (Кессіе, 80), Педрі, Гаві (де Йонг, 61) - Левандовскі, Дембеле (Фаті, 80), Рафінья (Ферран Торрес, 61).

Попередження: Забітцер, Бускетс, Кімміх.