Хаві: Педрі – один із найкращих гравців, що пройшли через Барселону

Наставник каталонської команди похвалив свого наступника.
2022 г., 17 вересня, 22:48
Педрі та Хаві / Getty Images

Головний тренер Барселони Хаві оцінив гру ключового півзахисника Педрі у матчі Ла Ліги проти Ельче (3:0).

"Він чудовий футболіст: розуміє гру, дає нам перевагу завдяки своїм пасам, не втрачає м'яч, рішучий. Він один із найкращих гравців, які пройшли через Барселону. Він гарантовано вплине на гру. Потрібно дбати про нього.

Ми здобули важливу перемогу. Ми грали в більш оборонній манері за схемою 5-4-1, але в першому таймі втрат було надто багато. У результаті гра склалася помітно простіше, ніж очікувалося. Було б важче, грай ми в рівних складах. Другим таймом ми полюбляли.

Результати дуже добрі. Шкода, що так склалися матчі з Баварією та Райо Вальєкано, але старт сезону чудовий", – сказав Хаві в інтерв'ю Marca.

Після шести турів Барселона йде на першому місці із 16 очками.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Барселона Хаві Педрі