Аталанта мінімально обіграла Фіорентину

На жаль, Руслан Маліновський не брав участі у гольовій атаці бергамаски.
2022 г., 2 жовтня, 20:57
Аталанта / Getty Images

У неділю, 2 жовтня, у Бергамо в рамках восьмого туру італійської Серії А Аталанта приймала у гостях Фіорентину. Зустріч завершилася мінімальною перемогою господарів поля 1:0.

Єдиний гол, який вирішив результат поєдинку, на свій рахунок записав Адемола Лукман у середині другого тайму.

Руслан Маліновський увійшов у гру лише на 74-й хвилині, замінивши автора переможного голу.

Перемога дозволила Аталанті наздогнати лідера чемпіонату в особі Наполі - в обох клубів по 20 очок.

Аталанта - Фіорентина 1:0
Гол: Лукман, 59.

Аталанта: Спортьєлло - Толої (Деміраль, 75), Околі, де Рон - Хатебур, Скальвіні, Копмейнерс, Соппі (Меле, 56) - Едерсон (Пашалич, 56), Муріель (Гейлунд, 75), Лукман (Маліновський, 74).

Фіорентина: Террачано - Венуті (Терзіч, 67), Мартінес Куарта (Данкан, 85), Ігор, Бірагі - Бонавентура (Амрабат, 68), Мандрагора, Барак (Йович, 75) - Іконе, Куаме, Сапонара (Артур, 86).

Попередження: Скальвіні, Хатебур - Бонавентура, Амрабат.