Севілья у напруженому матчі зіграла внічию з Валенсією

"Червоно-білі" домінували, проте перемоги вирвати не змогли.
2022 г., 18 жовтня, 22:05
Севілья - Валенсія / Getty Images

У вівторок, 18 жовтня, у рамках 10 туру Ла Ліги Севілья приймала Валенсію. Матч завершився внічию з рахунком 1:1.

Гості зуміли на початку зустрічі забити швидкий гол. Вже на 6-й хвилині форвард Валенсії Едінсон Кавані влучив у ворота суперника. Гра стала активнішою, моменти були в обох сторін, проте на більше команд не вистачило в перші 45 хвилин.

У другій половині зустрічі "кажани" прийняли рішення відіграти через "окопи". Валенсії вистачило на трохи більше 40 хвилин, після чого команда пропустила від Еріка Ламели, який знайшов пролом в обороні суперника.

Матч тривав до 102 хвилини. Гості заробили пенальті, який хотів продати капітан Хосе Гайя.  Іспанець міг стати героєм зустрічі, проте ним став голкіпер Севільї Буну, який відбив 11-метровий, зберігши один бал для своєї команди.

Севілья - Валенсія 1:1

Голи: Ламела, 86 - Кавані, 6

Севілья: Буну - Монтьєль (Ламела, 46), Акунья (Ділейні, 46), Ньянзу (Салас, 58), Кармона (Навас, 31), Теллес - Гомес, Олівер Торрес, Гудель, Іско (Ракітіч, ​​69) - Рафа Мір.

Валенсія: Мамардашвілі - Фульк'є (Ніко Гонсалес, 72), Джемерт, Діакабі, Тьєррі Коррейя, Гайя - Муса (Алмейда, 75), Гільямон, Моріба (Габріел Пауліста, 75) - Кавані (Маркос Андре, 63), Ліно (Клюйверт, 63).

Попередження: Ліно, Фульк'є, Ділейні, Салас, Ніко Гонсалес, Клюйверт.

Видалення: Салас

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Севілья Валенсія Ла Ліга