Аугсбург - Баварія 2:5 відео голів матчу 19.10.22

До вашої уваги огляд поєдинку Кубку Німеччини.
2022 г., 20 жовтня, 09:40
Баварія перемогла Аугсбург у Кубку Німеччини / Getty Images

У середу, 19 жовтня, мюнхенська Баварія в рамках 1/16 фіналу Кубка Німеччини зустрічалася на виїзді з Аугсбургом.

Команда Юліана Нагельсманна здобула впевнену перемогу з рахунком 5:2 та вийшла до наступного раунду змагань.

У першому таймі на гол Мадса Педерсена гості відповіли результативним ударом Еріка-Максіма Чупо-Мотінга.

Після перерви Йозуа Кімміх вивів мюнхенців уперед, а Чупо-Мотінг оформив дубль. Господарі поля скоротили відставання завдяки автоголу Дайота Упамекано, але незабаром четвертий м'яч Баварії забив Джамал Мусіала, а наприкінці зустрічі Альфонсо Девіс довів рахунок до розгромного.

До вашої уваги відео голів і огляд матчу Аугсбург - Баварія:

Аугсбург - Баварія 2:5

Голи: Педерсен, 9, Упамекано, 65 (аг) - Чупо-Мотінг, 27, 59, Кімміх, 53, Мусіала, 74, Девіс, 90+1

Аугсбург: Коубек - Гумни (Петков, 46), Бауер, Гавелеу, Яго - Варгас (Каліджурі, 67), Груесо (Баумгартлінгер, 67), Реджбечай, Педерсен (Фрамбергер, 82) - Нідерлехнер, Деміровіч (Маєр, 67)

Баварія: Ульрайх - Павар, Упамекано, Де Лігт, Девіс - Кімміх, Горецка - Гнабрі, Мусіала (Мюллер, 80), Мане (Коман, 58) - Чупо-Мотінг (Забітцер, 85)

Попередження: Педерсен, Гавелеу.

Джерело: MEGOGO