Мілан - Сассуоло 2:5 Відео голів та найкращих моментів матчу 29.01.2023 Серії А

Представляємо вашій увазі огляд матчу, в якому чинний чемпіон Італії був зганьблений на власному полі.
2023 г., 29 січня, 22:24
Мілан - Сассуоло / Getty Images

У неділю, 29 січня, на Сан-Сіро відбувся матч 20-го туру італійської Серії А, в якому Мілан був розгромлений Сассуоло з рахунком 2:5.

Команда Стефано Піолі вже за підсумками першого тайму програвала 1:3 - на голи Дефреля, Фраттезі та Берарді "россонері" відповіли лише голом Жиру.

Після перерви все продовжилося: гості забили ще двічі (Льоренте, Енріке), в той час, як господарі поля відзначилися голом Орігі.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Мілан - Сассуоло в двадцятому турі Серії А:

Мілан – Сассуоло 2:5
Голи: Жиру, 24, Орігі, 81 – Дефрель, 19, Фраттезі, 21, Берарді, 30, Льоренте, 47, Енріке, 79.

Удари: 10 - 9
Удари в площину: 5 - 7
Фоли: 13 - 8
Атаки: 121 - 70

Мілан: Тетерушану - Калабрія, Габбія, Калулу, Ернандес - Крунич (Побега, 71), Салемакерс (Жуніор Мессіас, 70), Тоналі, де Кетеларе (Леау, 46), Ребич (Орігі, 71) - Жиру.

Сассуоло: Консильі - Рожеріо, Ерліч, Руан, Маркіца (Кирьякопулос, 46) - Обіанг, Фраттезі (Торстведт, 77), Траоре, Берарді (Феррарі, 85), Лор'янте (Альварес, 76) - Дефрель (Матеус Енріке, 76).

Попередження: Тоналі, 37, Ребіч, 45+4, Калабріа, 46, Круніч, 61, Габія, 87, Жиру, 90+1, Втечі, 90+5 – Берарді, 38, Обьянг, 53, Кіріопулос, 61, Фрат 73, Трессолді, 90+1.

Джерело: MEGOGO