Ювентус - Торіно 4:2 відео голів і найкращих моментів матчу 28.02.23

До вашої уваги найяскравіші моменти поєдинку італійської Серії А.
2023 г., 1 березня, 07:35
Ювентус переміг Торіно / Getty Images

У вівторок, 28 лютого, у рамках 24-го туру італійської Серії А відбулося туринське дербі, в якому Ювентус приймав на своєму полі Торіно.

У результативному поєдинку, в якому команди на двох забили шість м'ячів, перемогу з рахунком 4:2 святкувала команда Массіміліано Алегрі.

Уже на початку зустрічі Торіно відкрив рахунок зусиллями Янна Карамо, на що Ювентус невдовзі відповів результативним ударом Хуана Куадрадо. Під кінець першого тайму Антоніо Санабрія знову вивів "биків" уперед, але ще до перерви Даніло встановив рівновагу.

У другій половині зустрічі здобути перемогу "б'янконері" допоміг колишній гравець "гранатових" Глейсон Бремер. Центральний захисник спочатку забив сам, а потім віддав результативну передачу на Адрієна Рабіо.

Варто зазначити, що у цьому матчі вперше після повернення до Ювентусу на полі з'явився півзахисник Поль Погба.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Ювентус - Торіно у 24-му турі Серії А:

Ювентус - Торіно 4:2

Голи: Квадрадо, 16, Даніло, 45+1, Бремер, 71, Рабіо, 81 - Карамо, 2, Санабрія, 43.

Ювентус: Щесни - Даніло, Бремер (Бонуччі, 90), Алекс Сандро - Квадрадо (Де Шильо, 69), Фаджолі, Барренчеа (Погба, 69), Рабіо, Костич - Ді Марія (К'єза, 69) - Влахович (Кін, 86).

Торіно: Мілінкович-Савич - Джіджі (Гравіллон, 84), Схурс, Буонджорно - Сінго, Лінетті (Річчі, 74), Іліч, Родрігес (Войвода, 75) - Міранчук, Санабрія, Карамо (Радоньїч, 60 (Сек, 75)).

Попередження: Родрігес, Річчі.

Джерело: MEGOGO