Лестер - Челсі 1:3 відео голів і найкращих моментів матчу 11.03.2023

До вашої уваги відео голів і відеоогляд поєдинку англійської Прем'єр-ліги.
2023 г., 11 березня, 20:35
Мудрик допоміг Челсі обіграти Лестер / Getty Images

У суботу, 11 березня, Челсі в рамках 27-го туру англійської Прем'єр-ліги зустрічався на виїзді з Лестером.

Підопічні Грема Поттера зуміли обіграти суперника з рахунком 3:1, а безпосередньо до перемоги своєї команди долучився українець Михайло Мудрік, який записав на свій рахунок першу результативну дію у складі лондонців.

Челсі відкрив рахунок у матчі на 11-й хвилині після точного удару Бена Чілвелл, але Лестеру вдалося відігратися зусиллями Патсона Дака. Проте у компенсований до першого тайму час Кай Гаверц знову вивів гостей уперед.

Мудрик вийшов на цей поєдинок у стартовому складі і на 75-й хвилині відзначився голом, але його скасували через офсайд. Утім, за кілька хвилин українець асистував Маттео Ковачічу, який встановив остаточний результат зустрічі.