Атлетік - Барселона 0:1: огляд та результат матчу чемпіонату Іспанії 12.03.2023

Каталонський клуб у вкрай непростому поєдинку вирвав три очки.
2023 г., 12 березня, 23:57
Атлетік - Барселона / Getty Images

У неділю, 12 березня, у рамках 25-го туру Ла Ліги Атлетік Більбао приймав Барселону. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 1:0.

З перших хвилин команди взяли високий темп, атакуючи ворота суперника кожні 30 секунд, проте поспіх завжди призводив до втрати м'яча.

Лише до середини першого тайму гра нормалізувалася. Атлетік намагався зробити масоване навалу на ворота Барселони, проте Жуль Кунде був справжньою стіною, не дозволяючи супернику у вирішальний момент пробити.

Джерело: Getty Images

Під завісу 45-хвилинки вінгер каталонців Рафінья зумів відкрити рахунок. Бразилець скористався затримкою останнього захисника, тим самим уникнувши офсайду, і потужним ударом неробочою ногою відкрив рахунок голам.

Другий тайм вже повністю контролювала Барселона. "Синьо-гранатові" хотіли малою кров'ю організувати другий забитий м'яч, а на той час Хаві поступово змінював гравців атаки на захисників.

Вкрай спірним моментом наприкінці став скасований гол Іньякі Вільямса.  Справа не в офсайді, а у грі рукою Ікера Муніаїна в ігровому епізоді перед забитим м'ячем, після чого суддя забрав у басків надію на один бал.