Атлетік - Осасуна 1:1 відео голів та найкращих моментів матчу 04.04.2023 кубка Іспанії

Пропонуємо до вашої уваги огляд того, як завершилося перше півфінальне протистояння іспанського кубка.
2023 г., 5 квітня, 09:18
Атлетік - Осасуна / Getty Images

У вівторок, 4 квітня, в Більбао пройшов матч-відповідь півфіналу кубка Іспанії, в якому Атлетік приймав у гостях Осасуну.

У першому таймі Іньякі Вільямс вивів господарів поля уперед, зрівнявши рахунок у протистоянні. В основний час команди більше не забивали, а за п'ять хвилин до кінця другого екстратайму Пабло Ібаньєс влучним ударом у дальній кут вивів Осасуну у фінал турніру.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Атлетік - Осасуна в 1/2 фіналу кубка Іспанії:

Атлетік - Осасуна 1:1 (за сумою двох матчів 1:2)
Голи: І. Вільямс, 33 - Ібаньєс, 115.

Володіння м'ячем: 61% - 39%
Удари: 23 - 8
Удари в площину: 6 - 2
Фоли: 21 - 21
Атаки: 179 - 138

Атлетік: Агірресабала - де Маркос, Альварес (Вівіан, 91), Мартінес, Берчіче - Сансет (Малком, 111), Весга, І. Вільямс, Муніаїн (Саррага, 99), Н. Вільямс (Беренгер, 99) - Гурусета (Рауль Гарсія, 81).

Осасуна: Еррера - Монкайола, Ернандес, Д. Гарсія (Морено, 91), Крус - Орос (Ібаньєс, 100), Торро, Гомес (Санчес, 83) - Рубен Гарсія (Брашанац, 66), К. Гарсія (Авіла, 91), Абде (Барха, 66).

Попередження: Весга, Сансет - Торро, Барха.