Сассуоло - Ювентус 1:0: огляд та результат матчу чемпіонату Італії 16.04.2023

Туринці не можуть здобути перемогу третій матч поспіль.
2023 г., 16 квітня, 20:53
Сассуоло - Ювентус / Getty Images

У неділю, 16 квітня, в рамках 30 туру Серії А Сассуоло приймав Ювентус. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 1:0.

Єдиний гол у цій зустрічі забив форвард Сассуоло Грегуар Дефрель. Француз відзначився на 64-й хвилині матчу, вийшовши на поле лише на початку другого тайму.

Таким чином, після 30 турів на рахунку Сассуоло 40 балів і десяте місце у таблиці чемпіонату Італії, а Ювентус йде на сьомому місці, набравши 44 очки.