Райо Вальєкано - Барселона 2:1 відео голів і найкращих моментів матчу 26.04.23

Пропонуємо до вашої уваги огляд поєдинку іспанської Ла Ліги.
2023 г., 27 квітня, 09:38
Барселона поступилася Райо Вальєкано / Getty Images

У середу, 26 квітня, Барселона в рамках 31-го туру іспанської Ла Ліги зустрічалася на виїзді з Райо Вальєкано.

Лідер чемпіонату Іспанії зазнав несподіваної поразки, поступившись супернику з рахунком 1:2.

Господарі поля вийшли вперед на 19-й хвилині поєдинку завдяки голу Альваро Гарсії, а у другому таймі подвоїли свою перевагу зусиллями Франсіско Гарсії. Ближче до кінця зустрічі каталонці змогли лише скоротити відставання після результативного удару Роберта Левандовскі.

Барселона з 76 очками продовжує лідирувати в Ла Лізі, випереджаючи Реал на 11 балів. Райо Вальєкано з 43 пунктами займає дев'яту позицію.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Райо Вальєкано - Барселона у 31-му турі Ла Ліги:

Райо Вальєкано - Барселона 2:1

Голи: Гарсія, 19, Гарсія, 53 - Левандовскі, 83

Райо Вальєкано: Димитрієвскі, Баліу, Лежен, Катена, Фран Гарсія, Паласон, Гарсія (Сальві Санчес, 80), Унаї Лопес (Чаваррія, 80), Оскар Валентин, Трехо (Сіс, 63), Камельйо.

Барселона: тер Штеген, Кунде, Алонсо (Альба, 57), Араухо, Бальде, де Йонг (Ерік Гарсія, 79), Педрі (Кессіе, 68), Гаві (Торре, 79), Рафінья, Ферран Торрес (Фаті, 57), Левандовскі.

Попередження: Бальде (32), Альба (34), Гаві (36), Рафінья (61).

Джерело: MEGOGO