Барселона - Осасуна 1:0: огляд матчу і результат гри 02.05.2023

Лідер Ла Ліги лише під кінець поєдинку вирвав перемогу над середняком чемпіонату та фіналістом Кубка Іспанії.
2023 г., 2 травня, 22:26
Барселона обіграла Осасуну / Getty Images

У вівторок, 2 травня, Барселона приймала на Камп Ноу Осасуну в рамках 33-го туру іспанської Ла Ліги.

Каталонська команда, незважаючи на те що практично з середини першого тайму мала чисельну перевагу, зуміла досягти успіху в протистоянні лише під кінець зустрічі, вирвавши перемогу з рахунком 1:0.

Джерело: Getty Images

Підопічні Хаві Ернандеса володіли ініціативою протягом матчу, окрім того з 26-ї хвилини опинилися в більшості після вилучення Хорхе Еррандо, але змогли втілити свої старання в результат лише на 85-й хвилині. Три очки "блаугранас" приніс ветеран команди Жорді Альба, який вийшов на заміну.

Наразі Барселона з 82 очками очолює турнірну таблицю Ла Ліги, випереджаючи Реал на 14 балів та зігравши на один матч більше. Осасуна з 44 пунктами розташувалася на дев'ятій позиції.