Труа - ПСЖ 1:3: огляд матчу та результат гри 07.05.2023

Парижани наближаються до чемпіонства навіть без своїх лідерів.
2023 г., 7 травня, 23:52
Труа - ПСЖ / Getty Images

У неділю, 7 травня, в рамках 34 туру Ліги 1 Труа приймав ПСЖ. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 3:1.

Парижани навіть без своїх лідерів атаки Неймара і Ліонеля Мессі без особливих проблем стали створювати величезний тиск на суперника, чия оборона була пробита вже на восьмій хвилині.

У середині другого тайму ПСЖ подвоїв перевагу, проте далі Труа вдалося відіграти один м'яч. Здавалося б, що він, камбек! Але ця думка була швидкоплинною.

Фабіан Руїс поставив через пару хвилин своїм голом крапку в протистоянні, принісши три очки парижанам.