Мілан - Сампдорія 5:1: огляд матчу та результат гри 20.05.2023

"Россонері" не відчули опору від суперника.
2023 г., 20 травня, 23:33
Мілан - Сампдорія / Getty Images

У суботу, 20 травня, в рамках 36 туру Серії А Мілан приймав Сампдорія. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 5:1.

У першому таймі "росонері" без проблем забили три голи, а гості змогли відповісти лише забитим м'ячем Фабіо Квальярелли.

Вже до середини другого тайму Мілан вирішив усі питання в цій зустрічі щодо переможця. Браїм Діас та Олів'є Жиру поставили жирну крапку.

Зазначимо, після 36 турів Мілан посідає п'яте місце з 64 балами, а Сампдорія посіла останній рядок у рамках Серії А, набравши лише 18 очок.