Боруссія - Хайденхайм 2:2: огляд матчу та результат гри 01.09.2023

"Джмелі" сенсаційно не змогла здолати Хайденхайм.
2023 г., 1 вересня, 23:30
Боруссія - Хайденхайм / Getty Images

У п'ятницю, 1 вересня, у рамках третього туру Бундесліги Боруссія Дортмунд брала Хайденхайм. Матч завершився внічию з рахунком 2:2.

У першому таймі "джмелі" без особливих проблем вбили у ворота новачка чемпіонату два голи. Забитими м'ячами відзначилися Юліан Брандт та Емре Джан.

У другій половині зустрічі сталося майже неможливе. Скромна команда гостей приголомшила суперника двічі за 45 хвилин.

Спочатку Хайденхайм відзначився з гри, а вже під завісу матчу успішно реалізували 11-метровий удар, який приніс команді нічию.