Артета зізнався, що Райс попросив замінити його у перерві матчу з Тоттенгемом

Тренер був здивований проханням свого підопічного, який відчував певний дискомфорт.
2023 г., 25 вересня, 13:51
Деклан Райс / Getty Images

Арсенал та Тоттенгем завершили результативною нічиєю 2:2 північнолондонське дербі в рамках шостого туру АПЛ.

Ще у перерві матчу головний тренер "канонірів" Мікель Артета замінив Деклана Райса, який до цього проводив на полі щонайменше 75 хвилин у попередніх семи матчах команди у всіх турнірах.

І після поєдинку іспанський наставник розповів, що гравець попросив його поміняти.

"У нього був якийсь дискомфорт у спині. У першому таймі він казав нам, що йому некомфортно, і коли ми оцінили його в перерві, він не міг продовжувати гру, тому нам довелося його замінити", - цитує Артету The Athletic.

На запитання, чи може Райс бути відсутнім у короткостроковій чи середньостроковій перспективі, Артета відповів: "Сподіваюся, що ні. Ми маємо оцінити його. Дивно, коли такий гравець, як він просить замінити його, тому що йому некомфортно".

Після шістьох турів Арсенал посідає п'яте місце таблиці АПЛ, маючи в активі чотирнадцять очок.