Шахтар здобув вольову перемогу над Антверпеном у Юнацькій лізі УЄФА

"Гірники" зуміли взяти перші очки в нинішньому розіграші турніру.
2023 г., 4 жовтня, 15:08
Шахтар переміг Антверпен / ФК Шахтер Донецк

У середу, 4 жовтня, Шахтар зустрічався на виїзді з Антверпеном у рамках другого туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА.

Після розгрому від Порту (1:4) у стартовому поєдинку підопічні Олексія Бєліка зуміли реабілітуватися, здобувши вольову перемогу над бельгійським суперником із рахунком 2:1.

Донецька команда пропустила вже на 14-й хвилині після результативного удару Кіано Деляпорта, проте досить швидко відігралася. За чотири хвилини Антон Глущенко успішно реалізував пенальті.

Перемогу "гірникам" та перші очки в групі на 73-й хвилині приніс гол Антона Демченка.

Антверпен U-19 - Шахтар U-19 1:2

Голи: Деляпорт, 14 - Глущенко, 18 (пен.), Демченко, 73

Антверпен U-19: Девалькенір, Рендерс, Деляпорт, Верстратен, Тюйпенс, Смітс, Гореманс, Куртенс (Ван Гельден, 86), Абдельхамід (Геддар, 65), Вандеплас, Годеляйн (Домс, 80)

Шахтар U-19: Кравець, Шелекета, Роспутько, Огарков, Галонський (Бац, 52), Цуканов (Костриця, 77), Лосенко, Бундаш (Трифаненко, 65), Ющенко (Янович, 77), Гармаш (Демченко, 46), Глущенко

Попередження: Шелекета, 83.

У наступному турі Шахтар на виїзді зіграє з Барселоною, а Антверпен прийматиме Порту.

Нагадаємо, що сьогодні у Лізі чемпіонів також зустрінуться перші команди Антверпена та Шахтаря.

На ISPORT буде доступна онлайн-трансляція матчу Антверпен - Шахтар.