Боруссія - Уніон 4:2: огляд матчу та результат гри 07.10.2023

"Джмелі" зуміли виявити характер.
2023 г., 7 жовтня, 18:30
Борусія Дортмунд  / Getty Images
Борусія Дортмунд / Getty Images

У суботу, 7 жовтня, у рамках сьомого туру Бундесліги Боруссія Дортмунд приймала Уніон із Берліна. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 4:2.

Перший тайм не задався біля "джмелів", незважаючи на вдалий старт. Боруссія першою забила, проте вже до кінця 45-хвилинки команда поступалася одним м'ячем.

Вже у другій половині дортмундці вирішили зробити звичний для себе камбек, забивши Уніону тричі. Господарям вдалося здобути важливу для себе перемогу.

Таким чином, після семи турів Боруссія йде на першому рядку з 17-ма балами, а Уніон посідає лише 13-те місце, набравши 6 очок.

Статистика матчу Боруссія – Уніон 7-го туру чемпіонату Німеччини

Боруссія - Уніон 4:2

Голи: Фуллкруг, 7, Шлоттербек, 49, Брандт, 54, Раєрсон, 71 - Госенс, 9, Бонуччі, 31 пенальті

Очікувані голи (xG): 0.75 – 1.44
Володіння м'ячем: 67% – 33%
Удари: 11 - 9
Удари у ворота: 8 - 4
Фоли: 7 - 13