Жирона - Альмерія 5:2: огляд матчу та результат гри 22.10.2023

Каталонці скористалися осічкою Реала та наздогнали за очками лідера чемпіонату Іспанії.
2023 г., 22 жовтня, 20:22
Артем Довбик із одноклубниками / Getty Images

У неділю, 22 жовтня, на Естадіо Мунісіпаль де Монтіліві відбувся матч десятого туру іспанської Ла Ліги між Жироною та Альмерією.

Ще до поєдинку головний тренер каталонців Мічел повідомив, що не зможе зіграти Віктор Циганков, який поки що не готовий виходити на поле. Тож Україну представляв лише Артем Довбик.

Початок самої зустрічі для господарів поля вийшов гіршим нікуди. Вже на 2-й хвилині Пауло Гассаніга був змушений діставати м'яч із сітки після удару Лео Баптістао.

А через 20 хвилин все той же Баптістао подвоїв перевагу гостей, які залишаються єдиною командою чемпіонату, яка не знає смаку перемог.

Але ще до перерви Жирона повернулася в гру і, що особливо тішить, за прямої участі Довбика. Спочатку на 37 хвилині Іван Мартін відіграв один м'яч, а за наступні шість хвилин український форвард оформив дубль, що дозволило його команді піти на перерву вже в статусі лідера.

На жаль, на цьому внесок Довбика в успіх Жирони завершився – на 67-й хвилині його замінив Крістіан Стуані.

За кілька хвилин Савіо зробив рахунок 4:2 на користь каталонців, а вже наприкінці Стуані встановив остаточний рахунок матчу.

Таким чином Жирона продовжує переслідувати Реал, наздогнавши "бланкос" за кількістю зароблених очків (по 25) після десяти зіграних турів. Альмерія ж залишається останньою, маючи в активі лише три пункти.