Манчестер Юнайтед - Ньюкасл 0:3: огляд матчу і результат гри 01.11.2023

"Сороки" вибили з турніру чинних володарів трофею, помстившись за поразку у фіналі.
2023 г., 2 листопада, 00:25
Ньюкасл переміг Манчестер Юнайтед / Getty Images

У середу, 1 листопада, Манчестер Юнайтед зустрічався на Олд Траффорд із Ньюкаслом у рамках 1/8 фіналу Кубка англійської ліги.

Гостям вдалося переконливо розібратися із суперником, здобувши розгромну перемогу з рахунком 3:0 і тим самим поквитавшись за поразку у фіналі минулого розіграшу турніру.

Ще після першого тайму "сороки" вели з перевагою у два м'ячі. На 28-й хвилині Мігель Альмірон увірвався зліва до штрафного і точно пробив під дальню стійку, а незабаром Льюїс Голл у дотик з лінії карного майданчика відправив м'яч у правий нижній кут. У другому таймі Джо Віллок встановив остаточний результат протистояння.