Наставник збірної України U-21 прокоментував перемогу над Люксембургом

Унаї Мельгоса залишився задоволений результатом, але грою не до кінця.
2023 г., 17 листопада, 22:47
Унаї Мельгоса / Getty Images

Керманич збірної України U-21 Унаї Мельгоса прокоментував розгромну перемогу над Люксембургом із рахунком 4:0.

За словами іспанського фахівця, у грі були деякі моменти, якими він залишився незадоволений.

"Рахунком ми задоволені. Щодо нашої гри, то є деякі моменти. У другому таймі ми були більш агресивними. Нам трохи пощастило, що суперник отримав червону картку.

У другій половині гри ми зробили крок уперед і зіграли набагато краще, ніж у першій. Ми мали моменти і в першому, і в другому таймі, але шанси в першому мені не так сподобалися, як у другому. Я просив футболістів більше грати в атаку, це спрацювало в другому таймі.

Я не повністю задоволений тим, як гравці розуміють мене і виконують мої тактичні установки. Є дуже багато моментів, над якими треба працювати.

З іншого боку, мої гравці дуже відкриті до того, щоб пробувати щось нове.

Поки не знаємо, чи зіграє Брагару в наступному матчі. Будемо знати через 2 дні. Ми дуже піклуємося про наших гравців, ми не хочемо їх змушувати грати. Ми дбаємо про їхнє здоров'я. Якщо ми задіємо його, він може погіршити свою травму і пропустити багато. Краще дати йому відпочити. Нових травм немає, - сказав Мельгоса.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Україна Унаї Мельгоса