Шахтар вирвав перемогу над Антверпеном у Юнацькій лізі УЄФА

"Гірники" вдруге обіграли представника Бельгії.
2023 г., 28 листопада, 14:55
Шахтар U19 / ФК Шахтер Донецк

У вівторок, 28 листопада, Шахтар U-19 зустрічався з Антверпеном U-19 у рамках п'ятого туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА.

Підопічні Олексія Бєліка першими відкрили рахунок завдяки голу Ющенка. Бельгійський колектив відігрався по ходу другого тайму - Вандеплас завершив атаку.

"Гірники" буквально за кілька хвилин знову вийшли вперед. Ломага реалізував свій момент. Фінальну крапку поставив Савін, забивши в заключному відрізку матчу. Шахтар зумів утримати перемогу.

Шахтар U-19 - Антверпен U-19 3:1

Голи: Ющенко, 7, Ломага, 69, Савін, 83 - Вандеплас, 60

Барселона і Порту з цієї групи свій матч проведуть сьогодні пізніше.

Раніше Шахтар U-19 програв Порту (1:4), переміг Антверпен (2:1) і поступився Барселоні (0:2), (0:3). "Гірники" посідають третє місце в групі з 6 балами.

Нагадаємо, що сьогодні в Лізі чемпіонів також зустрінуться перші команди донецького і бельгійського клубів. Стартовий свисток у поєдинку пролунає о 19:45 за київським часом. На ISPORT буде доступна онлайн-трансляція зустрічі.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Шахтар