Тен Хаг - про матч із Ньюкаслом: Я поговорю зі своєю командою

Фахівець визнав, що суперник виступив краще.
2023 г., 3 грудня, 00:51
Ерік тен Хаг / Getty Images

Ерік тен Хаг прокоментував підсумки матчу з Ньюкаслом.

Нагадаємо, "дияволи" продемонстрували безвольну гру і заслужено поступилися "сорокам". Тен Хаг визнав, що суперник був сильнішим.

Як завжди, наставник МЮ не забув знову відшукати позитивні моменти в грі своєї команди. Цього разу тен Хаг наголосив на гарному камбеку в гру в самому кінці.

"У нас був важкий перший тайм. У перерві ми сказали, що раді рахунку 0:0 і повинні залишатися в грі.

У заключній частині матчу в нас був хороший камбек, саме таку боротьбу ми й повинні демонструвати.

Я поговорю зі своєю командою. Ми залишалися в грі до самого кінця, у Регілона були хороші моменти, ми забили, але гол скасували через офсайд, тож могла бути і нічия. Але слід визнати, що Ньюкасл загалом заслужив на перемогу", - наводить слова нідерландця Sky Sports.

Раніше, нагадаємо, стало відомо, що стало причиною непристойних звуків під час жеребкування Євро.