"Чудовий виступ після того, що було": Гвардіола оцінив перемогу над аутсайдером АПЛ

Манчестер Сіті у вольовому стилі обіграв Лутон.
2023 г., 10 грудня, 22:21
Хосеп Гвардіола / Getty Images

Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола прокоментував вольову перемогу над Лутоном (2:1) у матчі 16-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Наставник "містян" висловив задоволення, що команді вдалося перервати серію невдалих результатів.

"Чудовий виступ після того, що було в останніх матчах. Ми пропустили гол на останній хвилині першого тайму. Це був справді гарний тест, і гравці відреагували так, як мали.

Це був виклик. Але вони бігли, боролися і поводилися так, як треба було. Я дійсно пишаюся ними.

У першому таймі ми грали краще. Але нам потрібні голи, а у першій половині ми не забили.

Ми не знаємо термінів відновлення Голанда після травми. Це його нога, побачимо. День за днем, тиждень за тижнем. Але сподіваюся, ми зможемо відновити його до клубного чемпіонату світу", - наводить слова Гвардіоли BBC.

Раніше Гвардіола розповів, чому Голанд пропускав матч проти Лутона.