Борнмут - Фулгем 3:0: огляд матчу та результат гри 26.12.2023

"Вишні" здобули чергові три очки.
2023 г., 26 грудня, 18:55
Борнмут - Фулгем / Getty Images

У вівторок, 26 грудня, в рамках 19 туру АПЛ Борнмут приймав Фулгем. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 2:0.

На 44-й хвилині Джастін Клюйверт своїм голом вивів команду вперед, у середині другого тайму Домінік Соланке з пенальті, а Луїс Сіністерра встановив фінальний результат.

Зазначимо, український захисник "вишень" Ілля Забарний провів на полі всі 90 хвилин, не відзначившись результативними діями.

Таким чином після 19-ти турів Борнмут посідає десяте місце з 25-ма очками, а Фулгем йде на 13-му рядку, набравши 21 бал.