Почеттіно пояснив, чому замінив Мудрика в матчі з Мідлсбро

Аргентинець вирішив застерегти українця від вилучення.
24 січня, 14:55
Михайло Мудрик / Getty Images

Головний тренер Челсі Маурісіо Почеттіно висловився про гру Михайла Мудрика в матчі з Мідлсбро (2:1) у півфіналі Кубка англійської ліги.

Аргентинський фахівець замінив українця в перерві поєдинку. Він пояснив це тим, щоб Михайло не отримав вилучення, адже в нього вже була жовта картка.

"У нього була жовта картка. Наприкінці першого тайму стався епізод, коли він пішов у ризикований відбір і мало не збив суперника. Ми не хотіли ризикувати, тому й замінили його в перерві.

Це був непотрібний ризик мати його на полі. Тому ми замінили його", - наводить слова Почеттіно Goal.

У поточному сезоні Мудрик провів 22 матчі, в яких забив чотири голи і зробив дві гольові передачі.

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео голів та огляд матчу Челсі - Мідлсбро.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Челсі Михайло Мудрик