Господарі мали всі шанси обіграти чинного чемпіона.
3 лютого, 00:01
Страсбур - ПСЖ / Getty Images

У п'ятницю, 2 лютого, Страсбур приймав вдома ПСЖ.

Матч почався з того, що у ворота господарів було призначено пенальті, але Мбаппе не зміг переграти воротаря. Шанс французу виправитися подарував Асенсіо на 31 хвилині, віддавши Кіліану ідеальний пас, після якого він був зобов'язаний відкривати рахунок.

Цікаво, що другий тайм розпочався того, що вже Мбаппе подарував іспанцеві чудовий шанс, яким Марко не забарився скористатися. Однак навіть за рахунку 0:2 не можна було сказати, що ПСЖ володіє ситуацією, господарі грали добре і могли відігратися. І вже на 68-й хвилині Страсбур один м'яч відіграв.

Кінцівка матчу видалася очнеь напруженою, але ПСЖ зумів довести матч до перемоги.