Райо Вальєкано - Севілья 1:2: огляд матчу та результат гри 05.02.2024

Кіке Санчес Флорес здобув свою п'яту перемогу на чолі андалусійців.
6 лютого, 00:17
Севілья / Getty Images

У понеділок, 5 лютого, на Естадіо де Вальєкас пройшов матч 23-го туру іспанської Ла Ліги, в якому Райо Вальєкано приймав Севілью.

Обидві команди переживають не найкращі часи, при цьому саме господарі поля розташовуються в таблиці вище, ніж гості, які до цього поєдинку мали стільки ж очок, скільки Кадіс, що йде на 18-му місці.

Андалусійцям вдалося трохи виправити своє становище, здобувши виїзну перемогу з рахунком 2:1.

Головним героєм зустрічі став форвард Севільї Юссеф Ен-Несірі, який оформив дубль ще за підсумками першого тайму.

Джерело: Getty Images

Спочатку марокканець вивів гостей уперед на 19 хвилині. У середині першої половини Ісі Паласон відновив паритет, але той же Ен-Несірі відзначився голом у роздягальню, який виявився останнім у матчі.

Севілья за рахунок перемоги піднялася на 15-те місце, маючи тепер 20 очок - всього на чотири менше, ніж у Райо Вальєкано, який іде 13-м.