Манчестер Сіті - Евертон 2:0 огляд матчу та результат гри 10.02.2024

Норвежець мовчав понад два місяці через травму, але вдалими пострілами приніс три очки.
10 лютого, 16:32
Ерлінг Голанд / Getty Images

У суботу, 10 лютого, в рамках 24 туру АПЛ Манчестер Сіті приймав Евертон. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 1:0.

Перший гол у цій грі забив форвард "містян" Ерлінг Голанд. Норвежець влучним ударом зі штрафного майданчика вразив ворота Джордана Пікфорда.

Вже наприкінці гри той самий Голанд знову відзначився голом. Ерлінг на 85-й хвилині оформив дубль.

Зазначимо, український захисник "ірисок" Віталій Миколенко провів на полі всі 90 хвилин, не відзначившись результативними діями.

Таким чином, після 24-х турів Ман Сіті займає перший рядок з 52-ма очками, а Евертон йде на 18-му місці, набравши 19 балів.