Баварія - РБ Лейпциг 2:1 огляд матчу та результат гри 24.02.2024

Мюнхенці перервали свою серію без перемог.
24 лютого, 21:25
Баварія - РБ Лейпциг  / Getty Images
Баварія - РБ Лейпциг / Getty Images

У суботу, 24 лютого, у рамках 23 туру Бундесліги Баварія приймала РБ Лейпциг. Матч завершився перемогою господарів зі рахунком 2:1.

Перший гол у матчі стався лише на 56-й хвилині. Нападник Гаррі Кейн відзначився із передачі хавбека Джамала Мусіали.

"Біки" осторонь не стояли і згодом зуміли відновити паритет. Форвард Беньямін Шешко відновив паритет на табло.

Героєм матчу став той самий Гаррі Кейн, який вб'є м'яч у ворота на 90+1 хвилині, принісши перемогу мюнхенцям.

Після 23-х турів Бундесліги Баварія посідає друге місце із 53 балами, а РБ Лейпциг йде на п'ятій строчці, набравши 40 очків.