"Божий годинник - завжди вчасно": Мудрик пояснив своє святкування голу в матчі Кубка Англії

Українець оригінально відзначив свій результативний удар у поєдинку з Лідсом.
29 лютого, 11:10
Михайло Мудрик / Getty Images

Челсі у матчі 1/8 фіналу Кубка Англії обіграв Лідс, вирвавши перемогу з рахунком 3:2 на останніх хвилинах протистояння.

Український вінгер "синіх" Михайло Мудрик вийшов на цей поєдинок у стартовому складі і на 37-й хвилині відзначився голом, доповнивши його оригінальним святкуванням - гравець вказав нібито на годинник на своїй руці.

Джерело: Getty Images

Після матчу Мудрик у себе в Instagram опублікував пост, пояснивши своє святкування.

"Людський годинник - завжди поспішає, Божий годинник - завжди вчасно", - написав футболіст.

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео голів і найкращих моментів матчу Челсі - Лідс (3:2).

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!