Лаціо - Мілан 0:1: огляд матчу і результат гри 01.03.2024

"Россонері" в більшості досягли успіху під кінець поєдинку з римлянами.
1 березня, 23:49
Мілан обіграв Лаціо / Getty Images

У п'ятницю, 1 березня, Мілан у матчі 27-го туру італійської Серії А зустрічався на виїзді з Лаціо.

"Россонері", маючи чисельну перевагу під час зустрічі, змогли вирвати перемогу 1:0 на останніх хвилинах протистояння.

Мілан грав у більшості від 57-ї хвилини матчу, коли за друге попередження було вилучено Луку Пеллегріні. На 76-й хвилині гості вже могли вийти вперед, але гол Рафаеля Леау було скасовано через офсайд.

Проте скористатися перевагою "росонері" змогли на 88-й хвилині - єдиний у поєдинку результативний удар на свій рахунок записав Ноа Окафор, який вийшов на заміну.

Джерело: Getty Images

Лаціо ж догравав зустріч увісьмох - у компенсований до матчу час поле за прямі червоні картки достроково залишили Адам Марушіч і Маттео Гендузі.

Мілан зараз посідає третє місце в Серії А, набравши 56 очок. Лаціо розташувався на дев'ятій позиції із 40 балами.