Лаціо - Мілан 0:1 відео голу і найкращих моментів матчу 01.03.2024

До вашої уваги огляд поєдинку італійської Серії А.
2 березня, 00:58
Мілан здобув перемогу над Лаціо / Getty Images

У п'ятницю, 1 березня, Лаціо приймав на своєму полі Мілан у рамках 27-го туру італійської Серії А.

Гості, граючи в більшості, дотиснули суперника під кінець поєдинку, здобувши перемогу з рахунком 1:0.

"Россонері" отримали чисельну перевагу на 57-й хвилині, коли за другу жовту картку було вилучено Луку Пеллегріні, і реалізували її на 88-й хвилині. Переможний гол на свій рахунок записав Ноа Окафор, який уже не вперше відзначається забитим м'ячем після виходу на заміну і вдруге у протистояннях з Лаціо цього сезону.

Римлянам же довелося завершувати матч із вісьмома гравцями на полі - у компенсований час по прямій червоній картці заробили Адам Марушіч і Маттео Гендузі.