Борнмут - Евертон: результат матчу 30.03.24

Ілля Забарний сьогодні без результативних дій.
30 березня, 19:03
Борнмут - Евертон / Getty Images

У суботу, 30 березня, Борнмут приймав удома Евертон. Ілля Забарний з'явився на полі з перших хвилин, а Віталій Миколенко пропустив матч через хворобу.

За весь перший тайм команди створили на двох лише два моменти, весь інший час на глядачів чекала непримиренна боротьба.

Перший гол глядачі побачили на 64-й хвилині, коли Соланке класно завершив передачу Келлі. Тренери змінювали тактику на льоту, команди обмінювалися випадами, але рахунок не змінювався. Лише на 87-й хвилині завдяки дурній помилці Нето Бету зумів зрівняти рахунок.

А потім Евертон забив знову, але вже у свої ворота. Коулмен переривав передачу суперника і зрізав м'яч у свої ворота. 2:1, перемога Борнмута.