Усі грані емоцій: Матч Манчестер Юнайтед - Ліверпуль викликав шквал переживань у легенд цих клубів

Гарі Невілл і Джеймі Каррагер спостерігали за принциповим протистоянням наживо.
7 квітня, 21:48
Джеймі Каррагер і Гарі Невілл / Sky Sports

Манчестер Юнайтед і Ліверпуль у матчі 32-го туру англійської Прем'єр-ліги влаштували цікаве протистояння, завершивши очну зустріч унічию 2:2.

Мерсисайдці відкрили рахунок на 23-й хвилині зусиллями Луїса Діаса і завершили перший тайм за повного домінуванні, а манкуніанці без жодного удару навіть у бік воріт суперника. Проте в другій половині зустрічі помилки гравців Ліверпуля дозволили Бруну Фернандешу з дальньої дистанції вразити порожні ворота, а незабаром Коббі Мейну розкішним обвідним ударом і зовсім вивів МЮ вперед. Усе ж під кінець зустрічі Мохаммед Салах рахунок зрівняв, реалізувавши пенальті.

Події на полі не могли залишити байдужими легенд Манчестер Юнайтед і Ліверпуля Гарі Невілла та Джеймі Каррагера. Колишні футболісти, а нині експерти спостерігали за протистоянням наживо та пережили всі грані емоцій.

Раніше повідомлялося, що вундеркінд Манчестер Юнайтед повторив досягнення Сеска Фабрегаса.