Ювентус - Фіорентина 1:0: огляд матчу і результат гри 07.04.2024

Туринці завдяки голу захисника Гатті перервали чотириматчеву безвиграшну серію в чемпіонаті.
7 квітня, 23:48
Ювентус обіграв Фіорентину / Getty Images

У неділю, 7 квітня, Ювентус у рамках 31-го туру італійської Серії А приймав на своєму полі Фіорентину.

Підопічним Массіміліано Аллегрі вдалося здобути перемогу вперше за п'ять останніх поєдинків чемпіонату, здолавши суперника з рахунком 1:0.

Єдиним у протистоянні став гол Федеріко Гатті на 21-й хвилині. Захисник Ювентуса після подачі кутового успішно добив м'яч, що відскочив від стійки, у порожні ворота.

Надалі туринці віддали ініціативу супернику, проте Фіорентина не змогла втілити в результат свої статистичні показники, а "б'янконері" зберегли мінімальну перевагу.

Ювентус, набравши 62 очки, посідає третє місце в турнірній таблиці Серії А. Фіорентіна з 43 балами розташувалася на десятому рядку.