Робертсон: У нас було достатньо моментів для двох або трьох перемог

14 квітня, 19:05
Ендрю Робертсон / Getty Images

Захисник Ліверпуля Ендрю Робертсон прокоментував поразку від Кристал Пелас.

Нагадаємо, мерсисайдці несподівано поступилися "орлам", а до цього також розгромно програли Аталанті. Захисник визнає, що команда зараз грає дуже погано.

Оборонній та атакувальній лініям потрібно сильно додавати, але навіть без цього команда втрачає величезну кількість моментів.

"Це відбувається в кількох останніх матчах, і саме за це ми й були покарані. Зараз нам буває важко зберігати ворота сухими. Не можу сказати, скільки разів це вдалося нам в останніх 10-15 матчах, але таких ігор небагато. У такій ситуації потрібно реалізовувати свої моменти - все просто. Хлопці в атаці повинні грати краще, але захисники й оборона команди загалом також повинні діяти краще.

Сьогоднішній результат засмучує. Було дуже багато моментів. У першому таймі мені здалося, що ми грали слабко, а суперник був на висоті і міг забити більше одного гола. У другому таймі у нас було достатньо моментів для двох або трьох перемог", - наводить слова шотландця BBC.

Раніше також гравець МЮ пролайкав пости з критикою головного тренера.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Ліверпуль