Лілль - Ніцца 2:2: огляд матчу та результат гри 19.05.2024

Тепер колективу Паулу Фонсеки доведеться проходити кваліфікацію турніру.
20 травня, 00:04
Лілль - Ніцца / Getty Images

У неділю, 19 травня, на Стад П'єр-Моруа в рамках 34-го туру французької Ліги 1 зійшлися Лілль та Ніцца.

Якщо гості вже точно кваліфікувалися до Ліги Європи і ні на що інше не розраховували, то господарі поля боролися з Брестом за пряму путівку до Ліги чемпіонів.

На старті поєдинку Ніцца вийшла вперед за рахунок гола Гаетана Лаборда, проте після перерви Гакон Арнар Гаральдссон відновив паритет.

За 16 хвилин до кінця основного часу Бенжамен Андре вивів "догів" уперед, що дуже влаштовувало команду Паулу Фонсеки. Але вже в доданий час Джордан Лотомба зрівняв рахунок і позбавив Лілль третього місця чемпіонату Франції.

Оскільки в паралельному матчі Брест розгромив Тулузу (3:0), Лілль опустився на четверте місце, яке дозволить йому виступити лише у кваліфікації Ліги чемпіонів.