Тренер збірної Німеччини оцінив нічию у матчі проти України

Нагельсман дав оцінку грі нашої національної команди.
4 червня, 07:53
Юліан Нагельсманн / Getty Images

Головний тренер збірної Німеччини Юліан Нагельсман висловився після матчу проти України (0:0).

"Звичайно, всі хочуть перемагати, але для мене головне – мати команду. Я хочу бачити це на футбольному полі. В офіційних матчах я чекаю більшого від команди, щоб вони розумніше працювали на полі.

Але й у цьому матчі ви бачили хороший футбол, перші 20 хвилин були дуже добрими. Ми демонстрували добрий пресинг.

Україна має дуже гарних гравців, але вони почали створювати свої моменти лише наприкінці першого тайму.

Якби ми змогли забити перший гол, то, найімовірніше, змогли б забити другий та третій. У другому таймі ми ще більше тиснули на ворота України, 15-20 хвилин вони не могли вийти зі свого штрафного майданчика".

"Воротар суперника провів дуже хорошу роботу. Ми завдали 27 ударів, але забракло реалізації. Ми дуже добре комбінували, але не вистачало завершального торкання, останнього сантиметра.

Мені сподобалося, що хлопці віддалися цілком, грали пристрасно. Очікую, що на Євро ми реалізовуватимемо свої моменти.

Те, що ми не забили – це не лише удача, а й гарна гра української збірної в обороні. Вони кидалися під м'яч в останній момент. Реалізація була поганою, але головне, що ми створювали моменти", – наводить слова Нагельсманна УАФ.

Нагадаємо, наступний матч збірна Німеччини проведе проти Греції. Гра відбудеться 7 червня.