Португальська й англійська команди обмінялися голами у першому таймі.
26 липня, 07:58
Бенфіка та Брентфорд розійшлися миром / Getty Images

Лісабонська Бенфіка приймала на своєму полі у товариському матчі Брентфорд.

Команди не визначили переможця у спарингу, завершивши протистояння нічийним результатом 1:1.

Суперники обмінялися голами ще у першому таймі. На дев'ятій хвилині Бріан Мбемо вивів Брентфорд уперед, перехопивши м'яч після невдалого пасу голкіперу, а на 24-й хвилині Вангеліс Павлідіс рахунок зрівняв, замкнувши на ближній стійці простріл у штрафний майданчик.

Участь у матчі з обох боків взяли й українці: Анатолій Трубін захищав ворота Бенфіки протягом усього поєдинку, а Єгор Ярмолюк відіграв перший тайм за Брентфорд і був замінений у перерві.

Джерело: Getty Images

Бенфіка - Брентфорд 1:1

Голи: Павлідіс, 24 - Мбемо, 9

Раніше повідомлялося, що Челсі без Мудрика в спарингу не впорався з Рексемом, Арсенал Зінченка по пенальті обіграв Борнмут Забарного.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!