Арсенал - Вулвергемптон: Огляд та результат матчу АПЛ 17.08.2024

"Каноніри" розібрались з середняком АПЛ в першому матчі сезона.
17 серпня, 18:56
Олександр Зінченко та Хван Хі Чан / Getty Images

В рамках першого туру АПЛ лондонський Арсенал зустрівся з Вулвергемптоном.

"Каноніри" вдало розпочали поєдинок, і як наслідок, вже в середині першого тайму відкрили рахунок. Кай Гаверц замкнув головою подачу Букайо Саки.

Після перерви гра була більш спокійною, обидві команди створювали набагато менше, хоча ще один гол глядачі побачили. Його автором став якраз вище згаданий Сака.

Свій момент був і у "вовків". Ще за рахунку 1:0 Раян Аїт-Нурі підчатував помилку Томаса Парті, і достатньо небезпечно пробив з дальньої дистанції, але м'яч пройшов поруч зі стійкою.

Таким чином, саме Арсенал здобув достатньо впевнену перемогу, набравши перші три очки в сезоні, а Вулвергемптон залишився ні з чим.

Українець Олександр Зінченко вийшов в старті і провів на полі 69 хвилин.