Чинні чемпіони Італії не змогли обіграти Дженоа Маліновського

Кінцівка матчу видалася дуже спекотною.
17 серпня, 21:37
Дженоа - Інтер / Getty Images

У суботу, 17 серпня, Інтер вирушив у гості до Дженоа Маліновського.

"Нерадзуррі" на правах чемпіона одразу кинулися в атаку і мали кілька непоганих моментів, але на 20-й хвилині несподівано пропустили. Вольякко вдало зіграв на добиванні та відкрив рахунок.

Але вже за 10 хвилин Барелла зробив ідеальну подачу на Маркуса Тюрама, який і зрівняв рахунок влучним ударом. На тому перший тайм і завершився.

З початком другого тайму Інтер зміг відігратися зусиллями Дімарко, але захисник опинився в офсайді. А далі всі атаки "нерадзуррі" розбивалися об захист "грифонів", крім однієї під завісу поєдинку. Арбітр спочатку скасував гол Тюрама, але після відеоповтору все ще зарахував взяття воріт.

На 93-й хвилині виник черговий спірний епізод, гравці Дженоа були впевнені, що м'яч влучив у руку Біссеку, і вже після перегляду відеоповтору арбітр призначив пенальті. Зоммер впорався з ударом Мессіаса, але м'яч відскочив назад на ногу бразильцеві - 2:2!

Малиновський провів хороший матч і залишив поле на 71-й хвилині.