Ребров - про поразку від Албанії: Я не розумію, як можна так оборонятись на такому рівні

Керманич України висловився про несподіваний результат.
8 вересня, 00:27
Сергій Ребров / Getty Images

Наставник збірної України Сергій Ребров поділився думками про поразку від Албанії.

Перш за все, Ребров відповів, чому "жовто-блакитні" блякло грали в першому таймі.

"Ми грали проти сильного суперника. Вони дуже грамотно оборонялись і дуже важко було знайти простір.

Ми намагались робити передачі у штрафний майданчик, але, на жаль не могли знайти моменти, але в другому таймі ми змогли їх створити, знайти моменти, забили, але у футболі якщо ти не забиваєш, то забивають тобі на такому рівні".

Також Сергій Станіславович розповів про причини поразки "орлам".

"Завжди важко грати на такому рівні. Як я казав, Албанія грала дуже щільно, не давала простору. Дуже важко знаходити вільні зони, дуже важко мати терпіння.

Ми контролювали м'яч, але не створювали моменти, не навантажували штрафний майданчик. Дуже важко було розкривати цю оборону.

В другому таймі ми пропустили з двох контратак два м'ячі. Сьогодні не було балансу в обороні, мала оборонятись вся команда. Не давати таких моментів, як ми давали в другому таймі".

Український спеціаліст висловився про розмову з футболістами в перерві.

"У перерві ми зробили підказки. Перші 15 хвилин другого тайму ми домінували, ми створювали моменти, ми забили м'яч, але футбол не тільки атака, але й оборона. Я передивлявся другий м'яч і я не розумію, як можна так оборонятись на такому рівні.

Я вважаю, що після перерви ми додали, але треба грати дев'яносто хвилин."

Також Ребров сказав, в чому треба додати Україні щоб стати краще.

"Щоб грати краще треба працювати і концентруватись. Треба концентруватись на своїй ролі в команді.

Такі поразки трапляються. Чехія сьогодні програла 4:1, але ми маємо думати про себе. Ми повинні показувати іншу гру в обороні", - сказав керманич збірної.

Зазначимо, збірна України вперша програла Албанії за сім зустрічей в історії. До того були 5 перемог і одна нічия.