Жирона - Барселона 1:4: огляд матчу і результат гри 15.09.2024

"Блаугранас" поквиталися з суперником за поразки минулого сезону.
15 вересня, 19:20
Барселона перемогла Жирону / Getty Images

У неділю, 15 вересня, Жирона приймала на своєму полі Барселону у матчі п'ятого туру іспанської Ла Ліги.

Минулого сезону "блаугранас" двічі програли у чемпіонаті своїм каталонським землякам з аналогічним рахунком 2:4, а вже у першому поєдинку нинішньої кампанії команда Ганса-Дітера Фліка взяла переконливий реванш, розгромивши опонента 4:1.

Ще до перерви Барселоні перевагу в два м'ячі забезпечив Ламін Ямаль, оформивши дубль. Спочатку юний іспанський талант відібрав м'яч у захисника і організував собі вихід віч-на-віч з голкіпером, реалізувавши його, а незабаром вдало зіграв на підборі після подачі зі штрафного та точно пробив у нижній кут.

Джерело: Getty Images

У другому таймі Барселоні досить швидко вдалося збільшити рахунок до розгромного - на 47-й хвилині Дані Ольмо зльоту розстріляв ворота з гострого кута. Ще більше перевагу гостей зміцнив Педрі, який на 64-й хвилині відгукнувся на розрізну передачу, обіграв воротаря та забив четвертий м'яч "блаугранас".

Під кінець матчу Жіроні вдалося відіграти один гол зусиллями Крістіана Стуані, але не більше, незважаючи на те що Барселона завершувала зустріч у меншості. Ферран Торрес на 86-й хвилині отримав від арбітра пряму червону картку за те, що наступив на ногу супернику.

Українець Віктор Циганков вийшов на гру у стартовому складі Жирони та був замінений на 70-й хвилині.

Барселона зі стовідсотковим показником набраних очок у п'яти матчах продовжує лідирувати в турнірній таблиці Ла Ліги. Жирона із сімома балами займає сьоме місце.