Тен Гаг - про Крістал Пелас: Ми з'їли їх із потрохами

МЮ зобов'язаний був перемагати в цьому матчі.
Вчора, 22:45
Ерік тен Гаг / Getty Images

Головний тренер Манчестер Юнайтед Ерік тен Гаг прокоментував матч проти Крістал Пелас.

Нагадаємо, напередодні манкуніанці знову втратили очки - вони не змогли забити "орлам".

Однак тен Гаг все одно позитивно оцінив гру, оскільки МЮ домінував майже всі 90 хвилин, просто не вдалося забити.

"Ми повинні були перемагати. Думаю, ми з'їли їх із потрохами в першому таймі. Другий був більш збалансованим, проте в першому ми повинні були забивати один або два м'ячі.

Ми грали дуже добре. Повністю контролювали гру. Ми добре діяли і з м'ячем, і без м'яча. Не виходило тільки в штрафному - саме там завжди вирішується результат матчів. Ми повинні були краще реалізовувати моменти.

Суперник завжди отримує одну можливість забити, і вона була на 44-й хвилині. Це був дуже небезпечний момент. Але ми до цього часу повинні були вести 2:0 або 3:0", - розповів фахівець у післяматчевому інтерв'ю.

Раніше новий тренер Роми висловився щодо Довбика.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Манчестер Юнайтед