Баєр - Вольфсбург 4:3: огляд матчу та результат гри 22.09.2024

"Фармацевти" двічі за матч відігравалися і зуміли виграти завдяки голу у доданий час.
Сьогодні, 18:54
Віктор Боніфейс / Getty Images

У Леверкузені відбувся матч четвертого туру німецької Бундесліги між Баєром і Вольфсбургом.

Ще під час першої половини зустрічі команди дали зрозуміти фанатам, в якому ключі буде проходити ця гра.

На старті поєдинку гості вийшли вперед за рахунок автоголу у виконанні Норді Мукіеле, але дуже швидко господарі поля відігралися - відзначився Флоріан Вірц.

Більше того, у середині тайму підопічні Хабі Алонсо вийшли вперед, коли капітан команди Джонатан Та замкнув подачу з кутового. Ось тільки після цього вже "вовки" відігралися так само швидко, як раніше це зробили "фармацевти". Причому Себастьян Борнаув повторив подвиг Та на кутовому.

І на цьому події першого тайму не завершилися. Команда Ральфа Хазенхюттля вирішила піти на перерву в статусі лідера. Спасибі варто сказати Маттіасу Сванбергу.

Джерело: Getty Images

Гра була дуже рівна, а тому не дивно, що на перших хвилинах другого тайму Баєр знову зрівняв рахунок. І знову зіграв кутовий! Цього разу подачу здійснив Алейш Гарсія, а в ролі автора гола виступив П'єро Інкап'є.

Дивно, що за наступні 40 хвилин команди не здійснили нічого такого надприродного. Зате вони сповна це компенсували на останніх хвилинах.

Спочатку Яннік Герхардт, який провів на полі лише 17 хвилин, отримав пряму червону картку за грубий фол проти Джеремі Фрімпонга.

Отримавши чисельну перевагу, леверкузенський клуб зумів нею скористатися. На третій хвилині доданого часу м'яч після рикошету від гравця Вольфсбурга опинився у Віктора Боніфейса.

Форвард одним дотиком обробив м'яч, а другим відправив під штангу воріт суперника, принісши тим самим своїй команді перемогу з рахунком 4:3.

Баєр не дозволив Баварії відірватися від себе на п'ять очок. Зараз у підопічних Алонсо дев'ять очок і друге місце. Вольфсбург зі свого боку йде 13-м, маючи лише три бали.

Статистика матчу Баєр - Вольфсбург четвертого туру Бундесліги

Баєр - Вольфсбург 4:3
Голи: Вірц, 14, Та, 32, Інкап'є, 49, Боніфейс, 90+3 - Мукіеле, 5 (аг), Борнаув, 37, Сванберг, 45+1.

Очікувані голи (xG): 2.28 - 0.59
Володіння м'ячем: 65% - 35%
Удари: 21 - 8
Удари в площину: 8 - 4
Фоли: 6 - 15

Баєр: Градецькі - Тапсоба, Та, Белосян (Інкап'є, 46) - Мукіеле (Фрімпонг, 46), Джака, Гарсія (Паласіос, 79), Грімальдо - Адлі (Тер'є, 56), Шик (Боніфейс, 68), Вірц.

Вольфсбург: Грабара - Фішер, Борнаув, Цезігер, Камінскі - Арнольд, Сванберг (Озчан, 71), Баку (Кулієракіс, 42), Віммер (Вранкс, 71), Томас (Герхардт, 71) - Амура (Вавро, 90+2).

Попередження: Белосян, Грімальдо, Адлі, Фрімпонг - Томас, Цезігер, Грабара, Арнольд, Камінскі.

Вилучення: Герхардт, 88 (Вольфсбург, пряма червона картка).