Болонья - Аталанта 1:1: огляд матчу та результат гри 28.09.2024

Аталанта, граючи у більшості практично весь другий тайм, врятувалася на останній хвилині основного часу.
Вчора, 23:50
Болонья - Аталанта / Getty Images

У суботу, 28 вересня, на Стадіо Ренато Далл`Ара пройшов матч шостого туру італійської Серії А між Болоньєю і Аталантою.

Якщо в першому таймі гра була більш-менш рівна, але без голів, то в другому все кардинальним чином змінилося.

Багато в чому це сталося через вилучення Джона Лукумі на 52-й хвилині. Але ще до цього моменту на першій же хвилині другої половини гри "россоблу" вийшли вперед за рахунок голу Сантьяго Кастро.

Потім відбулося вищезгадане вилучення Лукумі, якого обікрав Шарль де Кетеларе. Причому спочатку суддя вказав на 11-метрову позначку і показав захиснику жовту картку.

Але після наради з VAR він змінив своє рішення: призначив штрафний удар і вилучив гравця.

І незважаючи на те, що в команди Джан П'єро Гасперіні був практично весь другий тайм, щоб не тільки врятуватися від поразки, а й вирвати перемогу, вона зрівняла рахунок тільки на 90-й хвилині зусиллями Лазара Самарджича.

У підсумку колишній і майбутній суперники Шахтаря зіграли внічию 1:1. Нагадаємо, що Аталанта зіграє з Шахтарем у Лізі чемпіонів 2 жовтня.