Гол Бету врятував Евертон від поразки в домашньому матчі

Віталій Миколенко знову залишився без результативних дій.
Сьогодні, 21:28
Евертон - Фулгем / Getty Images

У суботу, 26 жовтня, Евертон приймав удома Фулгем у рамках дев'ятого туру АПЛ. Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі.

Команда розпочали матч у дуже щільній боротьбі, гравці не соромилися грубих фолів, а тому перші моменти розпочалася лише після середини першого тайму. Траоре, Хіменес та Гуйє мали свої класні моменти.

А Домінік Кальверт-Льюїн навіть забив гол, який арбітр скасував після перегляду ВАР. Перший тайм так і завершився нулями.

У другому таймі картина матчу не змінилася, хіба що моменти зникли з гри зовсім. У якийсь момент Івобі вирішив пальнути з-за меж штрафного, і Пікфорд не зміг впоратися з ударом. 0:1.

І вже в компенсований арбітром час Бету, який вийшов на заміну, врятував команду Шона Дайча від поразки на домашній арені.