Ліга конференцій: результати жеребкування третього раунду кваліфікації

До вашої уваги підсумки жеребкування відбору третього за значимістю єврокубкового турніру.
18 липня, 15:28
УЕФА
УЕФА

У понеділок, 18 липня, у штаб-квартирі УЄФА у місті Ньон (Швейцарія) відбулося жеребкування третього раунду кваліфікації Ліги конференцій, під час якого визначились пари суперників.

Участь у жеребкуванні взяли полтавська Ворскла та луганська Зоря.

На цій стадії проводилося жеребкування для команд, які йдуть "Шляхом чемпіонів" та "Основним шляхом".

Результати жеребкування

Шлях чемпіонів:

Група 1

Вікінгур (ISL) / ТНС (WAL) - Лех (POL) / Динамо Батумі (GEO)
РФШ (LVA) - Хіберніанс (MLT) / Левадія (EST)
Ла Фіоріта (SMR) / Балкани (KOS) - Сутьєска (MNE) / Клаксвік (FRO).

Група 2

Тирана (ALB) / Зріньськи (BIH) - Тобол (KAZ) / Лінкольн Ред Імпс (GIB)
Шахтар Солігорськ (BLR) - ЧФР (ROU) / Інтер Ескальдес (AND).

Основний шлях:

Спартак Трнава (SVK) / Ньютаун (WAL) - Ракув (POL) / Астана (KAZ)
КуПС (FIN) / Мілсамі (MDA) - Лієпая (LVA) / Янг Бойз (SUI)
Погонь (POL) / Брондбю (DEN) - Базель (SUI) / Крузейдерс (NIR)
АІК (SWE) / Ворскла (UKR) - Валмієра (LVA) / Шкендія (MKD)
Арарат-Вірмения (ARM) / Пайде (EST) - Андерлехт (BEL)
Сейняйокі (FIN) / Ліллестрем (NOR) - Антверпен (BEL) / Дріта (KOS)
Спарта Прага (CZE) / Вікінг (NOR) - Мазервелл (SCO) / Слайго Роверс (IRL)
Судува (LTU) / Виборг (DEN) - Б-36 (FRO) / Тре Фіорі (SMR)
ЦСКА Софія (BUL) / Македонія (MKD) -Сент-Патрікс (IRL) / Мура (SVN)
Брейдаблік (ISL) / Будучность (MNE) - Істанбул Башакшехір (TUR) / Маккабі Нетанія (ISR)
Хайдук (CRO) - Гімарайнш (POR) / Пушкаш-Академія (HUN)
Данді Юнайтед (SCO) - Тузла Сіті (BIH) / Алкмаар (NED)

Ботєв (BUL) / АПОЕЛ (CYP) - Кизил-Жар (KAZ) / Осієк (CRO)
Мольде (NOR) / Ельфсборг (SWE) - Кайрат (KAZ) / Кішварда (HUN)
Зоря (UKR) - Влазнія (ALB) / Університатя Крайова (ROU)
Вікінгур (FRO) / ДАК-1904 (SVK) - Сабуртало (GEO) / ФКСБ (ROU)
Аріс Лімассол (CYP) / Нефтчі (AZE) - Рапід Відень (AUT) / Лехія (POL)
Копер (SVN) / Вадуц (LIE) - БАТЕ (BLR) / Коньяспор (TUR)
Ружомберок (SVK) / Рига (LVA) - Жил Вісенте (POR)
Лугано (SUI) - Хапоель Беер-Шева (ISR) / Динамо Мінськ (BLR)
Сепсі (ROU) / Олімпія Любляна (SVN) - Рієка (CRO) / Юргорден (SWE)
Вольфсберг (AUT) - Гзіра Юнайтед (MLT) / Раднічкі (SRB)
Левськи (BUL) / ПАОК (GRE) - Вележ (BIH) / Хамрун Спартанс (MLT)
Фехервар (HUN) / Габала (AZE) - Петрокуб (MDA) / Лячі (ALB)
Зіря (AZE) / Маккабі Тель-Авів (ISR) - Гомель (BLR) / Аріс (GRE)
Твенте (NED) - Расінг Юніон (LUX) / Чукарічкі (SRB)
Сент-Джозефс (GIB) / Славія Прага (CZE) - Панатінаїкос (GRE)

Нагадаємо, перші матчі пройдуть 4 серпня, поєдинки у відповідь відбудуться 11 серпня.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK